top of page

Witamy

Inteligentny dom, to nieograniczone możliwości programowania i integracji wszystkich urządzeń elektrycznych i multimedialnych obecnych w Twojej prywatnej przestrzeni. Systemy takie w pełni dostosowują się do rytmu życia swoich użytkowników, wprowadzając do niego nową jakość. Sterowanie domem przebiega w wygodny i intuicyjny sposób, lokalnie, zdalnie lub automatycznie. Ogromny potencjał stosowanego przez nas oprogramowania sprawia, że możemy realizować dowolne projekty zarówno w nowych jak i istniejących budynkach. Przy konstruowaniu systemów inteligentnych domów ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

ROLETY
Bezpieczeństwo

Wiemy, że inteligentne oświetlenie powinno się zmieniać zgodnie z potrzebami. Dlatego stawiamy na nieograniczoną liczbe scen świetlnych, co pomaga efektownie pracować, radośnie bawić się i wypoczywać.

Z inteligentynym ogrzewaniem zaplanujesz, o której godzinie i do jakiej temperatury mają zostać ogrzewane poszczególne pomieszczenia. Raz a dobrze.

 

 

Roleta otwarta kiedy trzeba, zamknięta, gdy zachodzi taka konieczność - zapewnia dodatkową oszczędność czasu i poczucie swobody.

Bezpieczeństwo Twojej rodziny i Twoje oraz zgromadzonego dobytku to kolejna kluczowa funkcja systemu inteligentnego domu. 

KUCHNIA
ŁAZIENKA
GARAŻ

Światło zmienia się w zależności od pory dnia oraz wykonywanej czynności. Rolety otwierają i zamykają się wraz ze wschodem i zachodem słońca. Po wyjściu z pomieszczenia wszystko wyłącza się automatycznie.

Podnosimy się z łóżka, wchodzimy do kuchni. Rolety otwarte do połowy, gniazdko, gdzie podpięty jest ekpres do kawy załączyło się i przygotowało nam już gorący napój.

Czujka wykrywa ruch, załącza światło dostosowując je do pory dnia. Po dwóch minutach załącza się wentylacja i działa jeszcze 5 minut po wyjsciu. Światło nad prysznicem zmienia się zależnie od temperatury.

Jednym kliknięciem rozbrajamy alarm i otwieramy bramę wiazdową oraz garażową. Odpalona scena zapala nam światła, otwiera rolety i załącza wszystkie potrzebne gniazdka w domu.

INTELIGENTNE BUDYNKI

Czym dokładnie są?

Inteligentny budynek to takie miejsce, w którym wszystkie dotychczas niezależne instalacje, takie jak: oświetlenie, rolety, audio-video, instalacja grzewcza, system alarmowy, monitoringu i wiele innych – zostają połączone w jeden inteligentny system, który według preferencji i potrzeb mieszkańców – zarządza wszystkimi instalacjami.

 

Dom przyszłości

Inteligentny dom to najlepsza odpowiedź na Twoje potrzeby i oczekiwania. Co więcej, inteligentny dom (budynek) to idealna droga do spełnienia marzeń. Już teraz wyobraŸ sobie, że ogrzewanie włścza się samo, rolety same się zamykajś, a światło w ogrodzie lub poszczególnych pomieszczeniach włścza się tylko wtedy, gdy tego potrzebujesz. Prawda, że brzmi pięknie? Możemy śmiało powiedzieć, że inteligentny budynek to niezwykle nowoczesne rozwiązanie na miarę XXI wieku. W odpowiedzi na Państwa potrzeby, oferujemy xComfort – bezprzewodowy system sterowania oświetleniem, ogrzewaniem i innymi urządzeniami. xComfort doskonale sprawdzi się nie tylko w nowo budowanych domach, ale także w mieszkaniach z już istniejącą tradycyjną instalacją elektryczną. Poszczególne elementy systemu cechują się nowatorskim i eleganckim wyglądem, a szeroka paleta barw jest gwarancją dopasowania do każdego stylu i wystroju wnętrza. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą! 

SERWIS 24h - 603-567-756

bottom of page