top of page

Technologia - Elektronika

Nasze-Systemy oferuje kompleksową obsługę z zakresu wszystkich instalacji oraz systemów niskoprądowych. Doradzamy, dostarczamy urządzenia, zajmujemy się montażem oraz uruchomieniem sytemów i instalacji niskoprądowych. Zajmujemy się również projektowaniem i konserwacją istniejących już urządzeń.

 

Instalacje niskoprądowe to tzw. instalacje niskonapięciowe.

 

Posiadamy własną ekipę montażowo-serwisową, która zapewni Państwu w pełni profesjonalną obsługę. Naszych specjalistów wyróżnia zaufanie, jakość, solidność i przede wszystkim ponad 10 letnie doświadczenie.

SSWIN
CCTV
CCTV-IP
KD/RCP

Systemy Alarmowe - nasza oferta

Naszym klientom proponujemy sprawdzone systemy alarmowe, z odpowiednimi certyfikatami, tylko renomowanych producentów. 

Projektujemy oraz wdrażamy systemy alarmowe. Działamy kompleksowo - doradzamy, dostarczamy urządzenia, zajmujemy się montażem oraz uruchomieniem sytemów alarmowych. 

Telewizja dozorowa zwana jako telewizja przemysłowa lub CCTV (od ang. closed-circuit television – w dosłownym tłumaczeniu - telewizja o zamkniętym obwodzie), jeszcze parę lat temu spotykana głównie w dużych zakładach pracy jako narzędzie do kontroli i weryfikacji pracy pracowników, w dzisiejszych czasach znajdzie bardzo wiele zastosowań. Montaż systemów telewizyjnych okazuje się bardzo dobrym rozwiązaniem w sklepach zarówno w tych dużych jak i tych mniejszych, przy nadzorze imprez masowych, czy przy monitorowaniu miasta.

Kamery telewizyjne wspomagają ochronę domków jednorodzinnych i kompleksów wielomieszkaniowych. Coraz częściej stosują ją także agencje ochrony jako sposób na weryfikację sygnału alarmowego, co powoduje, że systemy telewizji przemysłowej stają się doskonałym uzupełnieniem systemu sygnalizacji włamania i napadu.

Kamery megapikselowe IP to kamery, których rozdzielczość wielokrotnie przewyższa tą spotykaną w konwencjonalnych systemach analogowych. Istnieje ryzyko, że po obejrzeniu obrazu z kamery megapikselowej, klient już nie będzie chciał wracać do kamer analogowych. Kamery IP posiadają gniazdo ethernet RJ-45, które wykorzystuje się do wpięcia kamery do sieci LAN. Kablem sygnałowym jest tutaj tzw. "skrętka" komputerowa UTP / FTP itp. Kamery podłącza się do switcha sieciowego, 

Kontrola obecności i rejestracja czasu pracy.

Oferujemy profesjonalne rozwiązania kontroli dostępu o różnym stopniu skomplikowania i funkcjonalności : od najprostszych jakzamki szyfrowe, poprzez czytniki kart zbliżeniowych po rozbudowany, sieciowy system kontroli dostępu RACS 4.

Sprzęt, który instalujemy charakteryzuje się wysoką niezawodnością i funkcjonalnością, doskonałą relacją jakości do kosztu oraz atrakcyjnym nowoczesnym wzornictwem.W kompleksowej ofercie kontroli dostępu znajdują się również dodatkowe rozwiązania takie jak zestawy do programowania i wprowadzania kart, moduły rozszerzeń czy też przydatne akcesoria. Kontrola dostępu, którą oferujemy jest rozwiązaniem opracowanym w oparciu o wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie.

P.POŻ
WIDEODOMOFONY
DOMOFONY
SAT/TV
SIECI KOMPUTEROWE

System SAP ma pozwolić na wykrycie pożaru we wczesnej fazie rozwoju, co umożliwia ugaszenie pożaru w zarodku ręcznymi środkami gaśniczymi, bądź z pomocą jednostki straży pożarnej

System Alarmowania Pożarowego, składający się z szeregu czujek dymowych lub innych elementów wykrywających pożar, zainstalowanych w poszczególnych pomieszczeniach, przekazujących sygnał do centrali, która informuje osobę pełniącą nadzór o zagrożeniu.

 

Zestawy wideodomofonowe stanowią komplet urządzeń niezbędnych do realizacji instalacji wideodomofonowej w budownictwie jedno lub dwurodzinnym. W skład zestawu wchodzą takie urządzenia jak bramofon z kamerą, monitor oraz zasilacz. Wyróżniamy zestawy z kamerą czarno-białą i kolorową. Monitory występują w wersji głośnomówiącej lub wyposażone są w słuchawkę. Większość zestawów można rozbudować o dodatkowe monitory lub unifony. Niektóre monitory mogą obsługiwać dwie lub więcej kamer. Mogą być również wyposażone w pamięć obrazów i dodatkowy przycisk uruchamiający np. napęd bramy. Zestawy składające się z dwóch urządzeń odbiorczych posiadają funkcję łączności wewnętrznej. Wszystkie bramofony z kamerą czarno-białą są wyposażone w diody podczerwieni LED. Większość zestawów pochodzi z importu z Włoch, Hiszpanii oraz Korei i Chin. Tworząc instalacje wielorodzinne najczęściej bazujemy na polskich urządzeniach cyfrowych lub włoskich czy hiszpańskich dających możliwości tworzenia systemów rozbudowanych do potrzeb obiektu lub osiedla.

Oferujemy państwu profesjonalne usługi w zakresie montażu anten satelitarnych:

-> montaż anten satelitarnych: Cyfrowy Polsat, telewizja N, Cyfra +, Videostrada TP, Telewizja na kartę, telewizja Trwam,

-> ustawianie anten satelitarnych na satelitę Hotbird lub Astra,

-> modernizacja i serwis instalacji antenowych: wymiana konwerterów, anten oraz przewodów,

Instalacja Anten DVB-T

Wykonujemy instalacje umożliwiające odbiór naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T:

-> montaż anten DVB-T: właściwy dobór anten, wzmacniaczy, dekoderów, montaż,

-> modernizacja i konserwacja anten przystosowanych do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej

-> profesjonalne doradztwo w zakresie zakupu odpowiedniego telewizora lub dekodera do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej, strojenie odbiorników RTV.

Instalacje TV/Audio

Oferujemy również zakres usług w zakresie kompleksowego montażu i instalacji urządzeń RTV/SAT u klientów:

-> montaż telewizorów Lcd, Plazma, Led na ścianach

-> maskowanie przewodów w ścianach, maskownicach oraz listwach,

-> instalacja i dostrojenie systemów kina domowego

 

Instalowane przez nas sieci komputerowe wykonywane są w technologiach przewodowych (Ethernet) i bezprzewodowych (WiFi), szczególny nacisk kładziemy na dobór właściwej konfiguracji sprzętowej i programowej, by zapewnić pełną stabilność i bezpieczeństwo wykonanej przez nas sieci komputerowej.

DOWNLOAD

SERWIS 24h - 603-567-756

bottom of page